Jadłospis

Wyżywienie do Przedszkola dostarczać będzie firma zewnętrzna zapewniająca zbilansowaną dietę oraz posiłki przystosowane dla dzieci w wieku przedszkolnym. W „Familijnym Ranczu“ podobnie jak we wszystkich placówkach Fundacji dzieci spożywają posiłki na porcelanowych talerzach, przy użyciu sztućców. Kształtowanie czynności samoobsługowych i nawyków kulturalnych pełni istotna rolę w realizacji podstawy programowej. Nauczyciele spożywają posiłki razem z dziećmi, co dodatkowo integruje grupę i powoduje zacieśnienie więzi dziecko – wychowawca.

Jadłospis 30.09-04.10.2019

Jadłospis 23-27.09.2019

Jadłospis 16-20.09.2019

Jadłospis 09-13.09.2019

Jadłospis 02-06.09.2019

Jadłospis 29-31.07.2019

Jadłospis 22-26.07.2019

Jadłospis 15-19.07.2019

Jadłospis 08-12.07.2019

Jadłospis 24-28.06.2019

Jadłospis 10-14.06.2019

Jadłospis 03-07.06.2019

Jadłospis 27-31.05.2019

Jadłospis 20-24.05.2019

Jadłospis 13-17.05 2019

Jadłospis 06-10.05.2019

Jadłospis 22-26.04.2019

Jadłospis 08-12.04.2019

Jadłospis 1-5.04.2019

Jadłospis 25-29.05.2015

Jadłospis 18-22.03.2019

Jadłospis 11-15.03.2019

Jadłospis 25.02 – 01.03

Jadłospis 18-22.02.2019

Jadłospis 11-15.02.2019

Jadłospis 4-8.02.2019

Jadłospis 21.01-01.02 2019

Jadłospis 21- 25.01.2019

Jadłospis 14-18.01.2018

Jadłospis 07-11.01.2019

Jadłospis 03 – 07.12.2018

Jadłospis 19.11-23.11.2018

Jadłospis 5-9.11.2018

Jadłospis 29.10 – 02.11.2018

Jadłospis 22-26.10.2018

Jadłospis 11-15.09.2017

Jadłospis 04-08.09.2017